Tvorba web stránok

Hlavným našim zameraním je tvorba profesionálnych responzívnych web stránok. Responzívny dizajn zabezpečuje, že web stránka sa korektne zobrazí v atraktívnej podobe na všetkých zariadeniach, ako sú stolové počítače, tablety či smartfóny.

Pri dizajne webstránok uprednostňujeme minimalizmus, prehľadnosť, jednoduchú obsluhu s dôrazom na kľúčové posolstvo. V dizajne sa snažíme vytvárať príjemný dojem, ale zároveň ponechať dizajnu jednoduchosť, čistotu a prehľadnosť.

Webstránky sú aj optimalizované pre vyhľadávače (SEO) – čo znamená, že sa daný web na dôležité kľúčové výrazy objaví na popredných pozíciách na Googly. Vďaka tomu si potenciálni klienti či zákazníci nájdu ku vám cestu práve v momente, keď o vaše produkty či služby prejavia záujem.

Ku všetkým projektom poskytujeme komplexné poradenstvo a správu webstránok. Osobné stretnutia realizujeme najmä v Poprade a okolí.

Web stránky ktoré sme vytvorili ...

Skvelá a dlhoročná spolupráca. Môžem iba odporučiť…

Martin Bukovina
B&B autoslužby, s.r.o.

Naša spoločnosť je klientom už viac ako 10 rokov… Myslím, že to hovorí za všetko.

Ing. Peter Orolin
Metrotile CE, s.r.o.

Dlho sme hľadali toho správneho správcu našej webstránky, no až teraz je to konečne v poriadku. Ich starostlivosť neskončila odovzdaním webstránky…

Peter Rečičár
Autoškola Rečičár